Dekjan - roku darināti dizaina gaismekļi

Gaisma ir kas vairāk par spuldzīti griestos!

Par mums

Kas ir Dekjan? Divu cilvēku – mākslinieces un elektroinženiera – vīzija par gaismas ienešanu mūsu ikdienā. Gaisma ir kas vairāk par spuldzīti griestos, tā mums liek smaidīt, mūs nomierina, rada mājīgu sajūtu. Mēs gaismai vēlējāmies piešķirt individualitāti.

Dekjan koncepts ir radīt individuālus gaismekļus, kas ne tikai dod gaismu, bet arī ir dizaina elements, mākslas darbs, kas lieliski papildina interjeru. Mēs piedāvājam izveidot lampu, kas kaut nedaudz pastāstīs ko par pašu klientu. Mūsu lampa var būt lieliska kāzu dāvana, dāvana pašam sev, dāvana ejot uz raudzībām vai vienkārši varam iepriecināt sev tuvos.

Mēs izstrādājam dažādus apgaismes risinājumus, sākot ar izgaismotu mājas numuru un beidzot ar greznām lustrām. Gaismekļi ir roku darbs. Arī gravējums tiek veidots ar roku (izņēmums ir fotoattēli un logo, ko gravējam ar lāzergravieri). Veidojot zīmējumus ar roku, gaismeklim tiek piešķirta individualitāte un dabiskums.

Mūsu gaismekļi dod gan funkcionālu, gan mājīgu apgaismojumu. Tā var būt griestu lustra, kura dod pietiekamu darba apgaismojumu, kad strādājat, bet vakarā, samazinot tās spilgtumu, tā radīs intīmāku apgaismojumu. Tā var būt lampiņa pie bērnu gultiņas, kuru varat droši atstāt ieslēgtu visu nakti, lai bērnam pamostoties nav bail. Tā var būt lampa ar uzgravētu Jūsu kāzu foto, kas lieliski papildinās guļamistabas gaisotni.

Visas tehniskās lietas izstrādājam precīzi un kvalitatīvi, lai gaismeklis kalpotu ilgi un būtu drošs lietošanā. Izmantojam kvalitatīvus materiālus un inovatīvus risinājumus, lai panāktu vēlamo efektu.

Kontakti

Ja vēlies pasūtīt lampu vai sazināties ar mums sadarbības nolūkos - raksti!

Ķengaraga iela 6, Rīga
Jānis (LV, ENG) +371 27045981 janis@dekjan.lv
Zanda (LV, ENG) +371 29377600 info@dekjan.lv
Anda (LV, RUS) +371 29148584

You seem to be outside Europa, for contacts please write to info@dekjan.lv